Evden Eve Taşıma

Ev Taşıma Firmaları

Ev taşıma firması olarak istanbulda taşımacılık hizmeti vermekteyiz . Ev taşıma konusunda yıllardır biz istanbul sakinlerine hizmet vermekteyiz . kullandıgımız malzeme ; eşyanın niteligine ve hassasiyet derecesine göre belirlenir. EV taşıyacak olursanız bizi arayın. Expertiz istemeyi unutmayın .Gelen expertiz eşyaya bakıp taşınacak eşyanın dogru sekilde paketlenmesi ve ambalajlanması için gereken malzemeyi secmemize yardımcı olur. başta İstanbul olmak üzere izmir , antalya ,bursa adana,izmit illerine her hafta seferlerimiz var sehirler arası taşıma konusunda bizlere güvene bilirsiniz tüm eşyalarınız taşımasırasında sigortalanmaktadır.Ev taşıma fiyatlandırılırken eşya miktarı , eşyanın maliyet degeri , eşyanın alındığı ve boşaltıldığı yerlerdeki katlar ve asansör kullanılıp kullanılmadığına göre oluşan işçilik ve yakıt giderleri hesaplanarak yapılmaktadır. Ayrıca Şehirlerarası taşıma ücretlerini de bu faktörler gözönünde bulundurulur .Değiştiren en önemli unsur hizmetin kalitesidir.Köklü ve kaliteli taşıma şirketlerinin taşıma ücretleri ile standart bir nakliye firmasının nakliyat fiyatı arasında farklar olacaktır. Bu farkların oluşmasındaki önemli etkenlerden birisi de taşıma sigortasıdır. Normal nakliye yol sigortaları taşıma personeli tarafından eşya taşınırken oluşan hasarları kapsamamaktadır. Hiçbir sigorta şirketi de taşıma sırasında oluşan işçilik hasarlarını karşılamamaktadır. Taşıma sırasında oluşan hasarların tazmini sadece taşıma firmasının sorumluluğundadır. Taşıma sırasında oluşan hasarları karşılama garantisi veren şirketlerin fiyatları da taşıma rizikosuna göre artacaktır.

Şehirler Arası Ev Taşıma

Şehirlerarası taşımalarda muhakkak nakliye yol sigortasının yapılması gerekmektedir. Şehirler arası evden eve nakliyat fiyatlarını değiştiren veya etkileyen başka bir unsur da eşyanın teslim süresidir. Eğer eşyalarınız bir kamyonu doldurmayacak miktarda ise eşya teslim süresinde göstereceğiniz esneklik ile daha cazip bir fiyata eşyanızı naklettirebilirsiniz..

Eğer memur iseniz ve toplu tayin döneminde bir ilden başka bir ile tayin sonucu eşyanızı taşıtmak istiyorsanız bulacağınız 2. bir memur ile taşıma fiyatını asgari düzeye indirebilirsiniz. İki memur evi aynı güzergahta daha cazip fiyatlarla nakledilebilmektedir. Şehirlerarası eşya taşıma ücretleri ve nakliyat fiyatları için mail ya da telefon aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz. Şirketimiz Türkiye’nin her noktasına taşımacılık yapmaktadır. avrupa kalitenin dogru adresi.

Müşteri yorumu

Nakliye firmasını tercih etmemizden dolayı çok memnunuz. Öncelikle taşıma işini yapan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Gerekli özeni gösterdiler. Davranışları ve saygılarında bir sıkıntı yaşamadım. Firmaya ve çalışan arkadaşlara başarılar diliyorum.
aytaç- tuzcuoğlu More