Akdeniz bölgelerine nakliyat

Akdeniz Bölgesi

Akdeniz Bölgesi evden eve ,şehirler arası taşımacılık hizmeti için firmamızı tercih edebilirsiniz. ister email yoluyla isterseniz watsapp veya müşteri hizmetlerimi direk arayaıp fiyat bilgisi ve taşımayla ilgili aklınıza takılan ne varsa sorabilirsiniz., Türkiye’nin yedi coğrafi bölgesinden biridir. Anadolu’nun güneyinde Akdeniz kıyısı boyunca uzanır. Genişliği 120–180 km arasında değişir. Batı ve kuzey batısında Ege Bölgesi, kuzeyinde İç Anadolu Bölgesi, doğusunda Güneydoğu Anadolu Bölgesi, güneyinde ise Akdeniz bulunur. Güneydoğudan Suriye ile komşudur. Türkiye’nin başka bölgelerinde olduğu gibi Akdeniz Bölgesi’nde de bölge sınırları ile yönetim birimleri olan illerin sınırları tümüyle çakışmaz 2007 nüfus sayımı sonuçlarına göre Akdeniz Bölgesi'nin nüfusu yaklaşık olarak 8,9 milyondur. Akdeniz Bölgesi kıyı bölgelerimize göre daha az nüfusludur. Nüfus yoğunluğunun en az olduğu yerler Teke ve Taşeli Platosu ile dağlık alanlardır. Akdeniz Bölgesi sulak ve kurak olmayan bir bölge olduğundan nüfus dağınıktır..

Akdeniz bölgesi nakliyat

Bölgenin kıyı kesimindeki elverişli iklim koşulları, doğal güzellikler ve tarihi zenginlikler turizmin gelişmesini sağlamıştır. Özellikle Antalya Bölümü’nde turizm gelişmiştir. Antalya, Alanya, Side, Kaş, Kalkan bu bölümde deniz turizminin geliştiği merkezlerdir. Akdeniz medeniyetini simgeleyen Olimpus, Patara gibi tarihi şehir kalıntıları önemli turistik çekiciliklerdir. Bölgede geniş alan kaplayan karstik şekiller, özellikle Damlataş ve İnsuyu ile Cennet – Cehennem doğa harikasıdır. Pek çok milli park ile uluslararası yarışma ve festivallere duyulan aşırı ilgi bölge turizminin gelişmesine katkıda bulunmaktadır. akdeniz bölgesi hizmet sektörünün gelişmesi yeni konutların yapılması ve bu konutalara ev taşımaların yoğun oldugu bir bölgemiz. aynı zamanda bu bölgemiz diğer bölgelere göç vermekte .ve diğer bölgelerden göç alan bir bölge .

yolunuz Akdeniz bölgesini düşerse bu yemekleri yemeyi unutmayın .Piyaz Mahluta çorbası Çakıldaklı çorba Toğga çorbası Tirşik çorbası Gülgas Babagannuş Fıstıklı Köfte Mercimekli köfteİçli köfteEtli kömbe Kısır Kellepaça Batırık Antakya Böreği Künefe İrmik helvası Kuşkonmaz çorbası Tahinli Antalya piyazı salatası kabağı dolması Kahramanmaraş tarhanası Mumbar dolması Dondurma Nakliye sektörü acısından cok önemli bir merkez . evini taşıtacaklar nakliye konuısunda dikkatli davranmaları gerek . birçok buyuk firmanın adı kullanarak akdeniz bölgesinde evden eve nakliyat hizmeti veren korsan firmalar mevcut.ev taşımayı düşünenlerden ricamız nakliye secerken internette kelime oyunlarına ve kalıplaşmış telefon diyaloğlarına aldanmasınlar.. bir firmanın 2000 tl dediği bir nakliye hizmetine diğer firma 1000 tl diyorsa gerçekten bu farklara dikkat edilmesi gerekir .. Firmamızı aramadan önce firmamızı tanıtım amaclı referanslarımıza bakabilir ve onları arayabilirsiniz. Avrupa Nakliyat farkını burdan göreceksiniz...

şehirler arası nakliyat

Müşteri yorumu

Nakliye firmasını tercih etmemizden dolayı çok memnunuz. Öncelikle taşıma işini yapan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Gerekli özeni gösterdiler. Davranışları ve saygılarında bir sıkıntı yaşamadım. Firmaya ve çalışan arkadaşlara başarılar diliyorum.
aytaç- tuzcuoğlu More