Evden Eve Nakliyat

Parça eşya taşıma

Image 06

parça eşya taşıma ,istanbul Nakliye firmaları arasında devamlı başarı yakalayan Avrupa Nakliyat

Şehirlerarası ve Uluslararası bölgelerde parça eşya sevkiyatı yapmaktadır. Firmamızı aradığınızda her türlü parça eşyanın bir yerden bir yere transferini gerçekleştirmekteyiz.Sevkiyatlarımızı günü gününe tam vaktinde ve çok uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Her türlü ev eşyası, Öğrenci eşyası, oturma grubu, yatak odası takımı, yazlık ev eşyaları gibi fazla yer kaplayan eşyaların taşımacılığını gerçekleştirmekteyiz.

Ofis Taşıma Hizmetleri

Image

Firmamızın edinmiş olduğu bilgi ve tecrübe ile bugün taşımacılık sektöründe kaliteli ve hızlı bir hizmeti siz müşterilerine sunmaktadır

sektörüne bakıldığında, ev nakliye firmaların hemen hepsi ofis taşıma hizmeti vermektedir. Bundan dolayı birçok ofis taşıma firması vardır. Avrupa nakliyat firmasını bu firmalardan ayıran özellik ise kalite hizmet ve müşteri memnuniyeti yanı sıra büyük firmalar ve bircok devlet kurumu taşımasından aldığı tecrübe glmektedir.Aynı zamandan kaliteli malzeme uygun ekipmanlar ve konusunda uzmanlaşmış personel firmamızın diger farklılıklarıdır.

Asansörlü taşımacılık

Image

Asansörlü evden eve taşıma: eşyalarınızı bina içi taşıma yaparken karşılaşılan hasarları en aza indirmeye yarayan ve insan gücünün yetersiz olduğu yerlerde kullanılmaktadır

Avrupa Nakliyat olarak müşteri memnuniyeti asla şaşmadık ve sizler için en kaliteli hizmeti, en ideal formlar içerisinde sunmayı kendimize bir ilke edindik. Bu doğrultuda, şehirler arası nakliyelerde hizmetlerimizde kullanmak üzere, sizlere daha iyi hizmetler sunarak taşıma sürecini hızlandırmak ve olabilecek zararaları minimum hasarla gerçekleştirme gayretindeyiz. İşte bu durumlarda imdadınıza yetişecek olan asansörlü evden eve nakliyat hizmetimiz ile eşyalarınızı kaçıncı kat olursa olsun, sorunsuz bir şekilde taşıyoruz.

Müşteri yorumu

Nakliye firmasını tercih etmemizden dolayı çok memnunuz. Öncelikle taşıma işini yapan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Gerekli özeni gösterdiler. Davranışları ve saygılarında bir sıkıntı yaşamadım. Firmaya ve çalışan arkadaşlara başarılar diliyorum.
aytaç- tuzcuoğlu yorumlar

Müşteri yorumu

Ataşehir Partner Plazaya sağ salim ulaştırıldı. Burada montaj ve kurulum işlemlerinin de yapılmasının ardından tarafımıza eksiksiz olarak teslim edildi. Büyük bir özveri ile çalışan başta Demir Bey olmak üzere tüm ekibe teşekkür ederiz. Gönül rahatlığı ile ileride oluşabilecek taşınmalarımızda kendileri ile tekrar çalışmak istediğimizi belirtiriz.
Taner-Aydın yorumlar

Müşteri yorumu

Bu güne kadar aldığım en müşteri isteklerini dikkate alan, nazik, saygılı taşıma servisi idi. Hiç bir problem yaşamadık, tek bir bardak dahi kırılmadı, tek bir duvar veya mobilya çizilmedi, İstanbul'dan Ankara'ya aynı günde taşıma sıkıntısız tamamlandı. Bazıları küçük araçla gelir, bazıları eleman az getirir, bazıları ambalaj malzemesi yetersiz getirir, ne dendi ise aynen sağlandı. Teşekkürler.
MetinKevser yorumlar