Doğu bölgelerinde taşıma

Doğu Bölgelerimiz

Doğu Anadolu Bölgesi diğer bölgelere sürekli göç veren bir bölgedir .evden eve nakliyat firmaları 2/3 eşya birleştirerek nakliyeyi gerçekleştirmekte. ve bunlar bazen buyuk sıkıntılar doğurmakta. doğu bölgelerden ege,akdeniz iç anadolu bölgelerine taşımayı düşünüyorsanız firmamızı arayabilirsiniz.taşımalarda bircok meslek gruplarına büyük indirimler sağlayan firmamız haftada 2/3 gün parça eşya taşıma hizmeti vermekteyiz., Türkiye'nin yedi coğrafi bölgesinden biridir. Anadolu topraklarındaki konumunda doğuda yer alması nedeniyle .

Doğu bölgesi nakliyat

Birinci Coğrafya Kongresi tarafından 1941 yılında böyle isimlendirilmiştir. Ülkenin, nüfus yoğunluğu ve nüfusu en az olan bölgesidir. Bunda bölgenin yüz ölçümünün büyük olması başlıca etkilerindendir. Doğu Anadolu Bölgesinin yüz ölçümü 164.000 km²'dir. Yüz ölçümü bakımından Türkiye topraklarının %21′ini kaplar[1]. 2012 yılındaki nüfus sayımına göre bölgenin nüfusu 5.906.680 kişidir. Nüfus bakımından en büyük il Van, yüz ölçümü bakımından en büyük il Erzurum'dur. Başlıca geçim kaynakları hayvancılık ve tarımcılıktır. .

Güneydoğu Anadolu Bölgesi sürekli göç veren bir bölgemiz aynı zamanda güvenlik gerekçesiyle askeri personelin taşımasının oldugu bir bölge güvenlik askeri personele büyük indirim sağlayan firmamız toplu taşımalarda avantajlar sağlamaktadır. karşılıklı taşımalarda yüzde 50 varan fiyatlarla sizlere en iyi hizmeti verme gayretindeyiz. yapmanız gereken firmamızla iletişime gecmek yaz gelmeden taşıma rezarvasyonunuzu yapın yaz mevsimi nakliye sektöründeki artıştan etkilenmeyin.

AVRUPA NAKLİYAT dün oldugu gibi bugunde sizlerin tercih ettiği nakliye firması, Türkiye'nin yedi coğrafi bölgesinden biridir. Güneydoğu Torosların güneyinden Suriye sınırına kadar olan yerleri kaplar. Bölge doğu ve kuzeyden Doğu Anadolu Bölgesi, batıdan Akdeniz Bölgesi, güneyden Suriye ve kısa bir sınırla da Irak ile çevrilidir.

Güneydoğu Anadolu Bölgesi, Türkiye'nin en düzlük bölgelerinden biri olup, bu düzlükler Arap Yarımadası'nın güneyindeki Hint Okyanusu'na kadar gider. Bölge etli ve baharatlı yiyeceklere sahip olan zengin bir mutfak kültürüne sahiptir.

şehirler arası nakliyat

Müşteri yorumu

Nakliye firmasını tercih etmemizden dolayı çok memnunuz. Öncelikle taşıma işini yapan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Gerekli özeni gösterdiler. Davranışları ve saygılarında bir sıkıntı yaşamadım. Firmaya ve çalışan arkadaşlara başarılar diliyorum.
aytaç- tuzcuoğlu More