istanbul ağrı nakliye

İstanbul Ağrı şehirler arası Nakliyat

İstanbul Ağrı şehirler arası taşımacılık İstanbul Ağrı taşımacılıkta yeni yöntemler sunan müşteri memnuniyetini ön planda tutan. sigortalı ev taşımda yıllardır hizmet veren istanbul merkezli ağrı istanbul şehirleri arasında evden eve taşımacılık hizmeti veren kurumsal nakliye firması. Ağrıdan istanbula taşımayı düşünen müşterilerimizin 3/4 gün önceden firmamızla iletişime gecip taşımayla ilgili bilgi almaları ve taşıma ücretini sormalarını öneriyoruz .. bu ücreti yazılı olarak karşılıklı imzalar halinde teyit etmelerini tüm taşınacak müşterilerimize öneriyoruz.

İstanbul Ağrı şehirler arası taşıma

İstanbul Ağrı Nakliye Firmaları istanbul ağrı şehirlerarası nakliyat hizmetimiz için firmamızı 7/24 arayabilirsiniz. aynı zamanda firmamız ağrının tüm ilçelerine evden eve taşıma hizmeti vermekte. ağrıdan istanbula ev taşımayı düşünüyorsanız yapmanız gereken tek şey firmamızla iletişime geçmek .. dilerseniz eşya resimlerinizi çekerek firmamızın watsap hattına gönderebilirsiniz , veya firmamıza e-mail ile ulaşabilirsiniz ..ayrıntılı bilgi için müşteri hizmetimizle iletişime gecebilirsiniz.. Birazda Ağrı ilimizi tanıyalım : Ağrı (Eski ismi: Karaköse), Türkiye'nin Doğu Anadolu Bölgesi'nde bulunan şehir ve Ağrı ilinin merkez ilçesi. Ayrıca tarihte birden fazla isim değişikliği yaşamıştır. Karakilise, Ararat, Karaköse ve son olarak Ağrı Dağı'ndan esinlenilerek Ağrı ismi verilmiştir.Bu şehrin rakımı 1.632 m,Ağrı Dağının rakımı ise 5.137 m’dir. Çok soğuk bir iklimi olup, ormanlık alan yok denecek kadar azdır. Doğubayazıt ilçesi turizmcilerin gözdesi olup, İshakpaşa Sarayı'nın bulunduğu yerdir. Patnos ise Ağrı'nın stratejik olarak çevre illere köprü vaziyeti gören merkez ilçesidir. Diyadin, Hamur, Eleşkirt, Tutak ve Taşlıçay diğer ilçeleridir. Halkın büyük çoğunluğu tarım ve hayvancılıkla uğraşmaktadır. 15 Nisan İşgalden Kurtuluş Günü olarak kutlanır. Doğubayazıt istanbul nakliyat -Eleşkirt istanbul evden eve nakliyat- Tutak istanbul şehirlerarası nakliyat -patnos istanbul nakliyat hizmet verdiğimiz diğer ilçelerimiz.

  • şehirler arası nakliyat
  • şehirlerarası parça eşya taşıma
  • istanbul agrı nakliyat
  • Müşteri yorumu

    Ağrıdan istanbula 3/4 polis arkadaş bir araya gerek avrupa nakliyat firmasıyla anlaştık . taşıma tam isteğimiz gibi oldu cok ufak çiziklerinde dışında bu firmadan cok memnun kaldık .. kartlarını taşınacak arkadaşarımıza verdik emeği gecen herkese teşekkür ederiz. Firmaya ve çalışan arkadaşlara başarılar diliyorum.
    polis memuru- suat More